Шановні кандидати!

Ми завжди готові співпрацювати з вами, щоб дати повну картину щодо вакансії, нашого клієнта, можливостей зростання, посади, відповідальності та повноваження проекту.

Зазвичай в описі вакансії ми не пишемо назву компанії, з якою співпрацюємо тому що якщо замовник звертається в рекрутингову компанію, то це означає, що пошук відбувається в конфіденційному режимі - здійснюється або заміна співробітника, або запуск нової послуги / продукту, про які не хотілося б афішувати до певного моменту. Проте, ім'я компанії відкривається здобувачеві в обов'язковому порядку на певному етапі рекрутингового процесу. Ми завжди відкриті до співпраці з нашими потенційними претендентами і не залишаємо вас без зворотного зв'язку!

​Та якщо трапилося так, що ви зараз відкриті до пропозицій по роботі і потрібна повна конфіденційність, то пропонуємо підключити нашу компанію до пошуків нових можливостей для вас.

Наша компанія спеціалізується на пошуку і підборі управлінського персоналу тільки в АПК, тому ми зможемо швидко актуалізувати для вас наявну інформацію як по відкритих вакансіях для громадськості, так і по закритих або конфіденційних.

Прохання надсилати ваші резюме / запити на пошту: alexey@kiryachkov.com

©2020

Kiryachkov & Partners - agro executive search

alexey@kiryachkov.com

  • LinkedIn Социальные Иконка